Hosting statik ip

hosting statik ip

MixFiend
Hip-Hop Posters
Hip Hop Ave
GNX Music
Nah Right
Balls & My Word
Got Beats Online
RockNRollIsDead
Queens Bridge
IllRoots
Thug Online – Hip Hop News
HH Live News
HoodFever. Com
The Hype Factor
Shadowville
TheHoodUp
imHipHop
MusicVideoCast
Tastemaker Magazine
Rap Beats
Escape Entertainment
Pardon My Fresh
Green Hitz
UrbanFreshNation
Drop-Bomb
Ususpects
HipHopGiant
BFochs Beats Blog
Jordan Release Dates
Air Force Ones
Urban Music Blog
BestOfBothOffices
Air Jordans
CentralStationLovesYou
IndustryFinest
CredibleMusicReviews
DaStreetBuzz
ThatFireBF
New Era Hats
MadRapVideos
SouthernStyleDJs
Free Acapella Downloads
DopeHood
RapVet
HHHead
Jordans
XclusivesZone
Down-South
WeLiveThis
2Fresh2Cool
urbanmusicdaily
DJ Smallz
FreshlyServedHipHop
NewBloodMusic
ForbezDVD
TruBeats
SoulfullVibes
KarenCivil
RespectOrganization
SamHoody
iDJBlast
DJ 5150’s Official Website
HitHipHop
2024 Productions
WeeklyDrop
LilWayneHQ
MiamiStreetWear
Rapgra Forum
NewLilWayne
DefPenRadio
DirtyGloveBastard
MuzikFene
thadoubleo
PiffAvenue
TrapsnTrunks
DopeTV

Hit Us Up To Become An Affiliate.

Çok iyi bir anlatım olmuş anlaşılır insanın hemen bir radyo kurası geliyor 🙂 benim iki sorum olcaktı
birincisi herşey tamam yayın yapıyorum şarkılar çalıyor bir sorun yok fakat dj lik te yapmak istiyorum ama bir türlü beceremedim kurcaladım biraz olmadı push to talk yazısına tıkladım yandakinede tıkladım olmadı hoparlörleri çıkardım kulaklığı taktım yapamadım bir türlü nasıl yapıcağımı anlatırsanız çok teşekkür ederim ikinci sorum şimdi ben sadece sitedeki mediaplayer ı başka bir siteye örneğin tumblr a koymak istiyorum nasıl yapıcam sadece oynatıcı koymak istiyorum sorularım bu kadar şimdiden teşekkürler. Öncelikle anlatım için teşekkürler.

Allah razı olsun arkadaşım ellerin dert görmesin süper oldu su an dinliyici sayım 75 bu daha bir günde sana tek sorum olcak microfon kullanmaya calıştım cok uğultu yapıyor ve takılı kalıyor şarkı mec buren kapamak sorunda kalıyorum yayını bide virdual dj programı var burdanda winap gibi yayın yapabilirmiyim winap cok basit kalıyorda cevaplarsan sevinirim.

Tambahkan alamat IP statik kapan saja dibutuhkan dengan mudah. Apa yang mau Anda hosting di Cloud Server Free Trial ini. Di mana Anda hosting web/aplikasi. Extra Public IP – 40rb. Private VLAN IP – FREE. Setiap cloud server Dewaweb mendapatkan satu Private VLAN IP.

hosting statik ip

Hem videoda hem sitede anlattıklarınızı aynen yaptım hiç bir hata vermedi çalıştırmadada sıkıntı yok ancak site üzerinden ses gelmiyor çalışıyor gibi görünüyor fakat ses yok
hem listen2myradio sitesinde hemde caster. Fm üzerinden kurdum winamptan düzgünce ayarları yaptım ses çıkmadı
sam broadcast ayarlarını da düzgünce yaptım yayın yapmaya başlıyor ancak siteden ses çıkmıyor
yardımci olabilir misiniz
explorer ve crome tarayıcıları denendi
kolay gelsin yardımınızı bekliyorum.

Hevehitta (Mixtapes IP Man), DJ Unexpected (The John Woo of Mixtapes) and Hook. Hevehitta And DJ Unexpected Present – King Koopa (Southern Royalty Hosted By.

Hosting paketleri ile iş ve fikirlerinizi en yükseğe taşıyın. İsim Tescil’in süper hosting fiyatları ile siteniz için ideal paketi hemen belirleyin.

hosting statik ip

Tr, ucuz fiyatlara sınırsız hosting hizmeti sağlamakta, Güvenilir Hosting Hizmeti, Aylık Hosting, Alan Adı, Reseller Hosting.

ICANN akredite domain kayıt şirketi. Türkiye’nin en çok tercih edilen alan adı yazmanı.

Si vous ne possédez pas d’adresse IP (protocole Internet) dédiée, votre compte d’hébergement partage l’adresse IP de son serveur avec d’autres comptes d’hébergement. Ce fonctionnement convient dans la plupart des cas. Mais si vous disposez d’un site Web volumineux avec hébergement dédié et cryptage SSL ou un site qui génère un trafic important, vous aurez peut-être besoin d’une adresse IP dédiée (ou IP statique).

(Nos certificats SSL incluent une adresse IP dédiée ; vous ne devez donc pas acheter de crédit d’adresse IP dédiée lorsque vous ajoutez un certificat à votre site sur votre compte d’hébergement partagé. Tout site Web qui demande des informations personnelles ou de paiement à ses visiteurs doit disposer d’une protection SSL, mais les certificats SSL ont besoin d’une adresse IP statique (IP dédiée) pour fonctionner. Une adresse IP dédiée vous permet de configurer un SSL qui redirige vos visiteurs à travers une connexion d’hébergement cryptée. Certificats SSL : une adresse IP dédiée est requise.

Abicim ilk olarak ben üniversitede radyo yayını yapmak istiyorum fakat 2 problemimiz var 🙂
1- listen2myradio dan aldığımız radyoyu kendi siteme yerleştirip ordan yayın yapmak istiyorum. 2- winamp dan müziği açtığımda ve kapattığımda sitedede aynı hareketin olması gerekirken şarkı bi duruyo bi başa alıyo 🙂.

hosting statik ip

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *